--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

17 czerwca w porannym programie po ponownie dziennikarze zajęli sie sprawą Bartka, która - także ich zdaniem - jest niesłychanie bulwersująca.

Klikając na TEN LINK możecie zobaczyć 2 materiały. Pierwszy to komentarz prawnika z fundacji Lex Nostra, z którym rozmawiają Jolanta Pieńkowska i Robert Kantereit. Poniżej pierwszego filmu, na stronie tej samej DD TVN znajdziecie materiał red. Marka Zielińskiego o Bartku i Mikołaju, który był wstępem do rozmowy w studio.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W Wielką Sobotę (19-go kwietnia) o godz. 19:45
– w programie
"UWAGA" (stacja TVN) – wyemitowany został program o Bartku, jego chorobie oraz o walce o bycie Tatą Mikołaja. Program był smutny, tak jak smutna jest cała ta historia z pozbawieniem Barcia praw rodzicielskich i postawą Jego byłej małżonki.